Kurz chudnutia vo Fly Zone obsahuje pravidelné merania biologických hodnôt (váha, svalovina, tuk, voda, kosti), vypracovanie osobného plánu na chudnutie, tréningy 3x do týždňa sú špecializované pre  ľudí s vyššou nadváhou.

 Som Vaša trénerka Jana Opálenská. Verím, že v kolektíve ľudí s rovnakým zámerom spolu dosiahneme vytýčené ciele. Teším sa na Váš email na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

chyba

pre viac info volajte prosím 0908 078 119

 

 

Vila Schwartz je zasadená v lesoch Slovenského raja. Vilou vás prevedie sympatický majiteľ.  V každom apartmáne s osobitým štýlom sa nachádza krb. V modernej kuchyni sa budú pripravovať bohaté nízko kalorické jedlá (5x denne), dezerty a nápoje.

 

O vaše tréningy sa budú starať štyria fitness tréneri.  Cvičenie Flyfit bude prebiehať na čerstvom horskom vzduchu vždy s dvoma inštruktormi.

 

Svoje telá budeme rozmaznávať v najväčšom wellness raji na Slovensku v hoteli Permon. A pjôjdeme sa pozrieť do rozprávkovo krásnej Dobšinskej ľadovej jaskyne.

 

Toto všetko je v cene pobytu, stačí si len zbaliť vhodné oblečenie a prísť.

 

 

 

Miesto:  Stratená- Dobšinská ľadová jaskyňa

 

 Dátum:  piatok 5.10. poobede –  nedeľa 7.10. poobede

 

Cena:   199 eur

 

V prípade záujmu o viac informácií, nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,

alebo 0905  851  545

 

mame nove ponozky

Z technických príčin sa nie je možne dočasne prihlasovať na cvičenia.  Za pochopenie ďakujeme.

Ďalšie články...

  1. Zumba
  2. FlyFit