veľké info

Fly víkend v Tatrách

 
 Poďte s nami na skvelý víkend v Tatrách. Čaká na Vás víkend plný pohybu. Cvičenia FLYFIT a AKROBACIA budú prebiehať viackrát denne, budú pre úplných začiatočníkov a pre pokročilých. Každý si príde na svoje. Tešiť sa môžete na krásne prostredie Tatranských hôr, útulná moderná chata s krbom a kuchyňou. Podávať sa budú zdravé jedlá, čerstvé šaláty a nízkokalorické sladké dezerty. V blízkosti chaty sa nachádzajú väčšie aj menšie lyžiarske strediská ( Jasná, Štrbské Pleso, Podbanské, Račkova dolina). Neďaleko sa tak isto nachádza najväčší saunový raj na Slovensku vo Wellness Hoteli Permon.
Prihlásiť na pobyt sa môžete do 15.2.2015
 fly vikend v tatrach m
 Ak sa chcete prihlásiť na pobyt, napíšte nám mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na
0905 851 545. Radi Vám odpovieme na Vaše otázky.
 

mame nove ponozky

 

 

Vila Schwartz je zasadená v lesoch Slovenského raja. Vilou vás prevedie sympatický majiteľ.  V každom apartmáne s osobitým štýlom sa nachádza krb. V modernej kuchyni sa budú pripravovať bohaté nízko kalorické jedlá (5x denne), dezerty a nápoje.

 

O vaše tréningy sa budú starať štyria fitness tréneri.  Cvičenie Flyfit bude prebiehať na čerstvom horskom vzduchu vždy s dvoma inštruktormi.

 

Svoje telá budeme rozmaznávať v najväčšom wellness raji na Slovensku v hoteli Permon. A pjôjdeme sa pozrieť do rozprávkovo krásnej Dobšinskej ľadovej jaskyne.

 

Toto všetko je v cene pobytu, stačí si len zbaliť vhodné oblečenie a prísť.

 

 

 

Miesto:  Stratená- Dobšinská ľadová jaskyňa

 

 Dátum:  piatok 5.10. poobede –  nedeľa 7.10. poobede

 

Cena:   199 eur

 

V prípade záujmu o viac informácií, nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,

alebo 0905  851  545

 

ČO JE TO Tabata?

 

 

       Tabata je forma intervalového tréningu.Toto zázračné cvičenie, známe ako VIT (vysoko intenzívny tréning), vás zbaví tuku dvakrát rýchlejšie ako priemerný tréning v posilňovni. Zlepšuje vašu aeróbnu a anaeróbnu kapacitu (inými slovami, vašu vytrvalosť a silu), znižuje množstvo cukru v krvnom obehu a uvoľňuje mastné kyseliny, ktoré potom môžu byť spálené svalmi.Stručne povedané, VIT spaľuje tuk rýchlo a pôsobí na vaše telo tak, že spaľovanie tukov pokračuje aj niekoľko hodín potom, čo ste docvičili. Na tabatu je možné použiť širokú škálu cvikov, ktoré sú ľahké, ale aj veľmi náročné v prípade potreby sa dajú kombinovať

 

10 minút vysoko intenzívneho cvičenia dokáže stimulovať jeden z najdôležitejších omladzovacích hormónov nášho tela vôbec –rastový hormón (HGH).

 

 Na základe štúdií sa zistili dôležité súvislosti. Ak vaše telo produkuje menej rastového hormónu, tak:

 •   ·       tým viac tuku sa vám bude ukladať v oblasti brucha (aj medzi orgánmi),
 •   ·       tým viac svalovej hmoty stratíte,
 •   ·       to viac vám klesne kondícia,
 •   ·       to horšie vám bude pracovať imunitný systém
 •   ·       a o to horšie sa budete cítiť aj po psychickej stránke, pretože klesnú aj hodnoty estrogénových a androgénových hormónov.

 

Aké výhody prináša intervalové cvičenie
Tri krát za týždeň intervalový tréning stačí. Niekomu možno na začiatok aj jeden krát. 15 - 20 minút trvajúce intervalové cvičenie prináša nasledovné výhody, ktoré plynú najmä zo zvýšenej produkcie HGH:

 •   ·       efektívne znižuje množstvo telesného tuku
 •   ·       zvyšuje svalový tonus
 •   ·       zlepšuje kvalitu pokožky
 •   ·       zlepšuje kondíciu a výkonnosť
 •   ·       zlepšuje stav energie a zvyšuje činnosť libida

Cvičebná jednotka trvá 60 minút. 30 minút intervalového tréningu  je doplnených CORE cvičeniami na posilnenie stredu tela.

Z technických príčin sa nie je možne dočasne prihlasovať na cvičenia.  Za pochopenie ďakujeme.

Ďalšie články...

 1. Zumba
 2. FlyFit