velke info

cvič zadarmo

Leto  je už za dverami, to znamená, že je najvyšší čas začať formovať postavu do plaviek ;)

Máme tu pre vás skvelú akciu s ktorou môžete cvičiť v super kolektíve za výhodnejšie ceny.

3 kamošky = 0 eur

2 kamošky = polovica z ceny tréningu

Vezmite so sebou do Fly Zone minimálne dve kamarátky, ktoré u nás ešte neboli a všetky tri budete mať tréning zadarmo. Alebo vezmite jednu a obe máte tréning za polovicu. Aby sa zľava dala uplatniť je potrebné aby sa noví členovia zaregistrovali. Pri pokladni potom nahlásite svoje mená na základe čoho vám dáme zľavu :)

Akcia platí na cvičenia: FLYFIT, VZDUŠNÁ AKROBACIA, PORT DE BRAS, FLY FLEXI

 

mame nove ponozky

 

 

Vila Schwartz je zasadená v lesoch Slovenského raja. Vilou vás prevedie sympatický majiteľ.  V každom apartmáne s osobitým štýlom sa nachádza krb. V modernej kuchyni sa budú pripravovať bohaté nízko kalorické jedlá (5x denne), dezerty a nápoje.

 

O vaše tréningy sa budú starať štyria fitness tréneri.  Cvičenie Flyfit bude prebiehať na čerstvom horskom vzduchu vždy s dvoma inštruktormi.

 

Svoje telá budeme rozmaznávať v najväčšom wellness raji na Slovensku v hoteli Permon. A pjôjdeme sa pozrieť do rozprávkovo krásnej Dobšinskej ľadovej jaskyne.

 

Toto všetko je v cene pobytu, stačí si len zbaliť vhodné oblečenie a prísť.

 

 

 

Miesto:  Stratená- Dobšinská ľadová jaskyňa

 

 Dátum:  piatok 5.10. poobede –  nedeľa 7.10. poobede

 

Cena:   199 eur

 

V prípade záujmu o viac informácií, nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ,

alebo 0905  851  545

 

ČO JE TO Tabata?

 

 

       Tabata je forma intervalového tréningu.Toto zázračné cvičenie, známe ako VIT (vysoko intenzívny tréning), vás zbaví tuku dvakrát rýchlejšie ako priemerný tréning v posilňovni. Zlepšuje vašu aeróbnu a anaeróbnu kapacitu (inými slovami, vašu vytrvalosť a silu), znižuje množstvo cukru v krvnom obehu a uvoľňuje mastné kyseliny, ktoré potom môžu byť spálené svalmi.Stručne povedané, VIT spaľuje tuk rýchlo a pôsobí na vaše telo tak, že spaľovanie tukov pokračuje aj niekoľko hodín potom, čo ste docvičili. Na tabatu je možné použiť širokú škálu cvikov, ktoré sú ľahké, ale aj veľmi náročné v prípade potreby sa dajú kombinovať

 

10 minút vysoko intenzívneho cvičenia dokáže stimulovať jeden z najdôležitejších omladzovacích hormónov nášho tela vôbec –rastový hormón (HGH).

 

 Na základe štúdií sa zistili dôležité súvislosti. Ak vaše telo produkuje menej rastového hormónu, tak:

 •   ·       tým viac tuku sa vám bude ukladať v oblasti brucha (aj medzi orgánmi),
 •   ·       tým viac svalovej hmoty stratíte,
 •   ·       to viac vám klesne kondícia,
 •   ·       to horšie vám bude pracovať imunitný systém
 •   ·       a o to horšie sa budete cítiť aj po psychickej stránke, pretože klesnú aj hodnoty estrogénových a androgénových hormónov.

 

Aké výhody prináša intervalové cvičenie
Tri krát za týždeň intervalový tréning stačí. Niekomu možno na začiatok aj jeden krát. 15 - 20 minút trvajúce intervalové cvičenie prináša nasledovné výhody, ktoré plynú najmä zo zvýšenej produkcie HGH:

 •   ·       efektívne znižuje množstvo telesného tuku
 •   ·       zvyšuje svalový tonus
 •   ·       zlepšuje kvalitu pokožky
 •   ·       zlepšuje kondíciu a výkonnosť
 •   ·       zlepšuje stav energie a zvyšuje činnosť libida

Cvičebná jednotka trvá 60 minút. 30 minút intervalového tréningu  je doplnených CORE cvičeniami na posilnenie stredu tela.

Z technických príčin sa nie je možne dočasne prihlasovať na cvičenia.  Za pochopenie ďakujeme.

Ďalšie články...

 1. Zumba
 2. FlyFit