Project Description

Cvičenie v hamaku (hojdacej sieti) je na prvý pohľad vzrušujúce cvičenie, je efektívne aj zábavné. Ak hľadáte zdravý pohyb a zároveň kvalitný tréning Flyfit je to pravé. Flyfit je veľmi účinný funkčný tréning všetkých svalových partií pri ktorom namiesto činky používate vlastnú váhu. Svoj postup uvidíte pri každom nasledujúcom tréningu. Hamak umožňuje veľa cvikov na posilnenie chrbtového svalstva a uvoľnenie chrbtice. Posilní vám stred tela a zlepší celkové držanie tela. Tiež vám veľmi rýchlo zlepší flexibilitu. Toto cvičenie zobudí každý váš sval aj tie o ktorých ste nevedeli že ich máte.

Ako začať ?

KURZ FLYFIT ZAČIATOČNÍK

Na začiatku sa potrebujete zoznámiť s prácou vlastnej rovnováhy a ťažiskom tela. Veľmi dôležité je naučiť sa pracovať so sieťou správne. Potom vám tréningy prinesú veľmi rýchle formovanie svalov, pružnosť a ladnosť vašich pohybov. Skúsené lektorky vás prevedú úplným začiatkom . Ako si do hamaku sadnúť, ako sa po prvý krát otočiť dolu hlavou a zamotať sa do rôznych polôh. Kurz obsahuje 8 tréningov. Začína vždy na začiatku kalendárneho mesiaca.

FLYFIT POKROČILÝ

Je náročnejšou verziou Flyfitu začiatočník. Než sa prihlásite na Flyfit pokročilý, odporúčame vám absolvovať kurz resp. aspoň 8 lekcií začiatočník., alebo zvládnuť predný a zadný opasok, vysadnutie a postavenie sa do hamaku.

FLY Profi

Hodiny Fly profi sú určené pre tých, ktorý cvičia flyfit už dlhšiu dobu. Ovládajú všetky základné úchopy a obraty a chcú so svojim telom dokázať viac. Ak sa vám páčia akrobatické prvky a choreografie na hamaku, na hodinách Fly profi si to budete užívať.